Kasko Sigortası

Aracınızı önemsiyor ve ona iyi bakmak istiyorsanız Unico Sigorta’nın uzmanlığı araç sigortalarına ve ihtiyacınıza uygun kasko tekliflerine göz atın, içiniz rahat etsin. Unico Sigorta’da aracınız genişletilmiş kasko teminatlarıyla korunur böylece keyfinizi keyfinizi kaçıracak her türlü tatsızlığa karşı kendinizi güvence altına almış olursunuz. 
Aracınızın cam hasarlarından, ufak kazalarda zarar görmesine; yanarak hasarlanmasından, anahtarla çalınmasına kadar her türlü kazada Unico Sigorta’nın uzman risk analistleri doğru çözümleri sunmak için sizi bekliyor.


UniKasko

UniKasko, yeni nesil kasko ürünüdür; bir kere abone olursun, aylık ödersin. UniKasko’nu dilediğin zaman iptal edebilir, kaskona Durdur / Başlat özelliği ile ara verebilirsin. Bu sayede de kasko bedelini kullandıkça ödersin. UniKasko kasko teklifi içerisinde genişletilmiş kasko teminatlarını içerir, yani aracın için olmazsa olmaz tüm teminatlar UniKasko’da var, daha fazlasını istersen de kontrol sende; tek tıkla kaskona teminat ekleyebilirsin.
Yani bu kasko başka kasko! Hemen teklif alıp, UniKasko'nun avantajlı kasko fiyatları dünyasına adım atabilirsin.


Unico Avantaj Kasko Sigortası

  • Hızlı Onarım Servisi: Poliçede belirtilen miktar kadar gerçekleşen hasarlarda hızlı onarım servisi ile aracınız en kısa sürede tamir edilir.

  • Sınırsız Yedek Araç Hizmeti: Standart kaskolarda yılda 2 defa 15 gün ile sınırlı olan yedek araç hizmeti Avantaj Kasko ile aracınız onarılana kadar sınırsız sunulur.

  • 19 Yaşa Kadar Araçlara Özel: Avantaj Kasko diğer kasko sigortalarından farklı olarak 19 yaşa kadar tüm otomobil kullanım türündeki araçlar için kullanılabilir.

Unico’da Avantaj Kasko Teminatları Nelerdir?

Avantaj Kasko, Unico Sigorta’nın anlaşmalı olduğu Avantaj Servis’lerde aracınızı tamir ettirebileceğiniz, %20’ye kadar fiyat avantajı sağlayan bir kasko sigortası ürünüdür.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

G-6DTNP5X0EQ